Ve spolupráci s firmou Asseco Solutions, a.s.
nabízíme program pro
MS Windows Helios CLA


je nejpoužívanější deklarantský program určený pro MS Windows s využitím databáze MS SQL Server (zdarma lze použít SQL Server 2017 Express Edition)

 • Program podporuje elektronickou komunikaci deklaranta s CÚ
  - prostřednictvím libovolného
  VAN operátora včetně příjmu odpovědí a doručenek z CÚ
  - prostřednictvím Internetu
  - pomocí disket nebo USB disku
 • Základním modulem lze zpracovat
  - dovoz včetně DCH, papírově (na elektronický dovoz je nutný modul
  E-dovoz)
  - vývoz papírově (na elektronický vývoz je nutný modul
  ECS vývoz)
  - tranzit papírově (na elektronický tranzit je nutný modul
  NCTS přijatý/vydaný)
  - další běžně používané formuláře - EUR.1, ATR, CMR, CIM, T2L
 • Obsahuje elektronický celní sazebník včetně doplňkových kódů a informací o SPD s možností přímého přístupu k celnímu sazebníku na webu EU, kontrolu správného vyplnění JSD a TCP, výpočet celního dluhu, sledování čerpání záruk, rozpočet dopravného a mnoho dalšího
 • Program umí načítat data JSD z textových souborů a z tabulek MS Excel, umí jakákoli data exportovat do MS Excel, MS Word, XML, HTML a prostého textu
 • Program umí přesně a spolehlivě spočítat výši CLA a DPH, umí vést evidenci DPH pro daňové přiznání
 • Za příplatek možnost rozšíření o moduly E-dovoz, ECS vývoz, INTRASTAT, o moduly na zpracování přijatého nebo vydaného NCTS a s tím související komunikaci s evidencí dočasného skladu, modul na evidenci Celního či daňového skladu a AZS, nebo modul na zpracování záručních listin
 •  

  Ceny programu Helios CLA (bez DPH)
  jednouživatelská verze 7.800,- Kč (*)
  verze pro 2 počítače 14.000,- Kč (*)
  verze pro 3 počítače 17.900,- Kč (*)
  verze pro 4 počítače 21.800,- Kč (*)
  verze pro 5 počítačů 25.700,- Kč (*)
  Cena instalace a úvodního zaškolení u zákazníka činí 1500,- Kč + 10 Kč/km
  Cena instalace a úvodního zaškolení síťové verze činí 2000,- Kč + 10 Kč/km
  Ostatní služby dle CENÍKU

  (*) Při objednávce programu v prvním pololetí bude k základní ceně připočtena částka 1.500,- Kč za údržbu programu a číselníků do konce roku.

  Program je dodáván samostatně, nebo společně s programem HELIOS Orange (kompletní informační systém firmy Asseco Solutions a.s. pro vedení firemní agendy). Při zakoupení programu HELIOS Orange budete moci s celní problematikou využít i např. fakturaci, skladovou evidenci, účetnictví nebo mzdy. V takovém případě budou jednotlivé moduly mezi sebou komunikovat a využívat společné číselníky (adresář firem, kursovní lístek...) Budete-li mít zájem o další agendy systému HELIOS Orange, rádi s Vámi posoudíme Vaše potřeby individuálně.

  Program vyžaduje počítač s operačním systémem MS Windows 7/8/10, minimálně 1024 MB operační paměti na pracovní stanici (bez SQL serveru) a 2048 MB operační paměti na počítač s SQL serverem, rozlišení monitoru alespoň 1024x768, DVD mechaniku a jehličkovou či laserovou tiskárnu (podle typu tisknutých formulářů).

  Máte-li o program zájem, vyplňte tento objednací lístek (dokument MS Word o velikosti cca 35 Kb). Formulář pošlete emailem, nebo vytiskněte, vyplňte a zašlete prosím na fax. číslo 317 728 268.