Ve spolupráci s firmou Asseco Solutions, a.s.
nabízíme program pro
MS Windows Helios CLA


K základnímu programu Helios CLA je možné dokoupit modul na zpracování
INTRASTATU

 • Modul INTRASTAT splňuje požadavky dané platnou legislativou, a navíc poskytuje uživatelům maximální možnou míru volnosti při komunikaci programu s okolím a při vytváření vlastních výstupů. Více informací o našem řešení evidence Intrastatu naleznete ZDE.

  Modul poslouží k pořízení dat jednotlivých faktur, k jejich vysčítání do měsíčního výkazu, k tisku výkazu i k jeho předání elektronickou formou. Program umí data pro intrastat načíst z excelovské tabulky nebo z textového souboru ve formátu csv.

  Modul podporuje i oddělené pořizování dat na pobočkách a jejich spojení do kompletního výkazu před odesláním.

  Kromě povinných údajů si uživatel může evidovat i řadu údajů pro vlastní potřebu, především pak údaje o DPH, které si následně může tisknout či exportovat do souboru k dalšímu zpracování ve svém účetním programu. Systém uživateli umožňuje i definování nových (námi nepředpokládaných) údajů, se kterými lze následně plnohodnotně pracovat.

  Systém poskytuje možnost přehledné a snadné opravy již předaných výkazů s automatickým hlídání povinnosti opravit výkaz.

 • Měsíční výkazy lze tímto modulem zpracovat třemi způsoby (včetně jejich kombinace) :
  1) Průběžně zadávat údaje o jednotlivých obchodních operacích, které program jednou měsíčně automaticky převede do měsíčního výkazu
  2) Načítat potřebná data z jiných ekonomických systémů a z nich sestavit měsíční výkaz, k dispozici je řada datových formátů včetně formátu CSV použitého programem InstatDesk
  3) Při malém množství obchodů přímo vyplnit měsíční výkaz
 • Ceny modulu INTRASTAT (bez DPH)

  jednouživatelská verze 4.800,- Kč
  verze pro 2 počítače 8.600,- Kč
  verze pro 3 počítače 11.000,- Kč
  verze pro 4 počítače 13.400,- Kč
  verze pro 5 počítačů 15.800,- Kč
  Cena instalace a zaškolení u zákazníka činí 800,- Kč/hod. + 10 Kč/km
  Ostatní služby dle CENÍKU

  Pokud máte zájem o rozšíření programu Helios CLA o modul INTRASTAT, vyplňte tento objednací lístek (dokument MS Word o velikosti cca 35 Kb). Formulář zašlete emailem, nebo vytiskněte, vyplňte a zašlete prosím na fax. číslo 317 728 268.

  Můžete také vyplnit online nezávaznou poptávku, my Vás pak budeme sami kontaktovat.