Ve spolupráci s firmou Asseco Solutions, a.s.
nabízíme program pro
MS Windows Helios CLA


K základnímu programu Helios CLA je možné dokoupit modul Pokladna EET pro splnění povinnosti zákonem stanovené evidence tržeb

 

 • Pokud se vás nebo vaší firmy týká povinnost elektronické evidence tržeb, splňte ji elegantně přímo v programu Helios CLA. Od 1.5.2020 budou muset elektronicky evidovat tržby v hotovosti i celní deklaranti nabízející své služby a přijímající (třeba i jen výjimečně) úhrady v hotovosti.
 • Zákon přímo nenařizuje zakoupení fyzické pokladny nebo nějakého komunikačního zařízení, stanovuje pouze povinnost každou tržbu v hotovosti elektronicky nahlásit a na pokladní doklad vytisknout stanovené údaje včetně FIK (fiskální identifikační kód získaný při elektronické komunikaci s centrem EET). Stačí Vám proto jen rozšířit licenci Heliosu o modul Pokladna s EET, vše další již máte - připojení k internetu, elektronický podpis a tiskárnu.
 • Modul slouží k evidenci tržeb jedné nebo více pokladen včetně komunikace EET a tisku zákonem požadovaných údajů na pokladní doklad. Stačí vytvořit nový pokladní doklad třeba kopií předchozího, změnit cenu a vytisknout. Během tisku Helios automaticky nahlásí tržbu EET a získá FIK, který vytiskne na pokladní doklad. Tak snadné to je, nemusíte se učit žádný nový program, vše je stejné jako v ostatních modulech Heliosu.
 • Kromě splnění zákonné povinnosti tak získáte i přehled o hotovostních tržbách kanceláře za libovolné období, podle zaměstnanců nebo podle druhu služby. Vše lze obvyklým způsobem filtrovat, třídit, hledat, sčítat (CTRL X) a exportovat do excelu.
 • Ceny modulu Pokladna EET (bez DPH)

  jednouživatelská verze 4.800,- Kč
  verze pro 2 počítače 8.600,- Kč
  verze pro 3 počítače 11.000,- Kč
  verze pro 4 počítače 13.400,- Kč
  verze pro 5 počítačů 15.800,- Kč
  Cena instalace a úvodního zaškolení u zákazníka činí 800,- Kč + 10 Kč/km
  Ostatní služby dle CENÍKU

  Pokud máte zájem o rozšíření programu Helios CLA o modul Pokladna EET, napište nám na kobler@kobler.cz nebo zavolejte na 602 851 072.